Öğrenci taşımacılığında uzmanlaşan firmamızın en büyük amacı, bir ailenin en değerli varlığı olan evlatlarımızı, değeri maddiyat ile ölçülmeyen ve telafisi mümkün olmayan hatalardan korumak, ulaşım esnasında can güvenliğini sağlamak, doğru ekip ile seyahat etmelerini sağlamaktır.

 

Duru Tur; deneyimli personel kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan konforlu araç filosu sayesinde, en değerli varlıklarımız olan çocuklarınızı maksimum düzeyde memnuniyet ve güvenlik esasını göz önünde bulundurarak öğrenci taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir.

 

Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Öğrenci Taşıma Yönetmeliği ve Karayolları Trafik Kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Duru Tur; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor.

Öğrenci Taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan Duru Tur; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de Duru Tur; Öğrenci Taşımacılığı'nda öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.

Öğrenci taşımacılığı hizmetlerinde anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite, dershane ve diğer eğitim müesseseleri tarafından tercih edilen ve güvenilir bir marka olmayı başaran Kopuz Turizm, “güvenlik ve konfor” ilkelerinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Duru Tur Öğrenci Taşımacılığında dikkat ettiği ve hassas davrandığı hususlar arasında;

-Araçlarının bakımlı ve yeni olması,
-Güvenlik tedbirlerine uyulması,
-Hem güler yüzlü hem de işini bilen bir personel kadroya sahip olunması,
-Kanun ve kurallara tam anlamıyla uyulması yer almaktadır. 

Duru Tur olarak tüm öğrencilerimizi kendi çocuklarımız gibi gördüğümüz ve kendi çocuklarımıza nasıl davranıyorsak öğrencilerimizede aynı daranış tarzını sergilediğimiz ve öğrenci servislerine büyük önem verdiğimiz için velilerimizden herzaman olumlu dönüşler almaktayız. Aynı şekilde öğrenci servis taşımacılığı hizmeti verdiğimiz okullarımızın yöneticilerinden de herzaman olumlu referanslar almaktayız. Diğer öğrenci taşımacılığı firmalarından farklı hizmet anlayışımız ile çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürmekteyiz.

Duru Turun Öğrenci taşımacılığındaki farkını öğrenmek ve daha detaylı bilgi alabilmek için bizi arayabilirsiniz..